Poznaj nas

Odzyskaj moc

O_NAS

Najlepszy czas na działanie jest teraz!

UWAŻAMY, ŻE SPORT JEST DLA KAŻDEGO

Miłośnicy aktywnego trybu życia i pasjonaci sportu. Specjaliści z branży farmaceutycznej, dla których praca stała się prawdziwym hobby! Managerzy, przedstawiciele handlowi i specjaliści z laboratorium – niezależnie od zajmowanego stanowiska, większość naszego teamu lubi aktywnie spędzać czas. A wachlarz sportowych zainteresowań mamy naprawdę szeroki! Od sportów motorowych i biegów, przez cross-fit, aż po ultimate frisby!


Wiemy, że uprawianie sportu, nawet amatorsko, pomaga nie tylko być „fit”, ale również zwiększa sprawność intelektualną, podnosi efektywność i wpływa dobre samopoczucie. Z własnego doświadczenia znamy problemy, z jakimi mierzą się osoby prowadzące aktywny tryb życia: ból mięśni po wysiłku, kontuzje czy zwyczajne zmęczenie. A przecież łatwo temu zapobiegać! Wystarczy pamiętać o właściwej regeneracji, która jest niezbędnym elementem treningu.

dystans przebiegany każdego tygodnia
108km
tygodniowe spalanie kalorii podczas uprawiania sportów
6873kcal
waga całego zespołu Refitner
612kg

Tak się składa, że na temat regeneracji wiemy naprawdę sporo. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się z innymi osobami, które tak jak my mają w sobie ducha prawdziwego „fightera”.

Poznaliśmy wiele metod na pokonanie przemęczenia i bólu mięśni po treningu. Jedne z najskuteczniejszych… stworzyliśmy sami! To seria preparatów, które wspierają regenerację potreningową zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Możesz zrobić wszystko, co chcesz, jeśli tylko trzymasz się tego celu wystarczająco długo.

Nie musisz być maratończykiem, aby móc docenić ukojenie, jakie dają mięśniom nasze żele do masażu i wzmacniające organizm kapsułki witaminowe Refitner.

Zamiast siedzieć na ławce rezerwowych, wolimy być cały czas w grze. Masz tak samo? Działaj! Dołącz do społeczności Refitner. Poznaj nasz program #AkcjaRegeneracja i przekonaj się, czym jest skuteczna regeneracja.