Jacek Bilczyński

Ambasador marki
arrow--right Poznaj wszystkich
bilczynski_top_03
bilczynski_top_04
bilczynski_top_05
Follow Jacek Bilczyński

Jacek Bilczyński info

  • 00 Wiek: 31
  • 01 Sport: Sporty siłowe, szachy
  • 02 Muzyka: Każda, w zależności od nastroju
  • 03 Film: Pulp Fiction, Dwunastu gniewnych ludzi, Dzień Świra
  • 04 Inspiracje: W każdym człowieku można znaleźć pierwiastek inspiracji
podpis_jacek

KARIERA:

Jestem promotorem zdrowego stylu życia i autorem bestsellerowych poradników, sprzedanych w nakładzie blisko 300 tysięcy egzemplarzy. Występuję w roli eksperta w licznych kampaniach reklamowych, a także w programach TVP oraz TVN.

Prowadzę autorski program telewizyjny oraz organizuję cykliczne szkolenia dla trenerów, dietetyków i pasjonatów zdrowego stylu życia w największych miastach w Polsce. Jestem również specjalistą w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki, jako ekspert regularnie publikuję na łamach największych portali: Interia, Onet, Gazeta.pl, WP.pl oraz Kulturystyka i Fitness.

Jestem absolwentem Wydziału Fizjoterapii AWF w Katowicach i studentem Wydziału Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Napisałem kilkaset publikacji z zakresu żywienia, suplementacji, metodyki wysiłku, a także artykułów poradnikowych dla popularnych portali informacyjnych i rozrywkowych.

Nie licz każdego powtórzenia, spraw by każde powtórzenie się liczyło

WYZWANIA:

Ciągle rozwijać się, spełniać, przekazywać wiedzę, a czasem iść pod prąd.

O SOBIE:

W dzieciństwie bardzo chciałem zostać pilotem, jednak wada wzroku pokrzyżowała moje plany. Nie, nie żałuję 😉 Kiedyś bałem się dotykać mięsa, stąd przygotowanie wszelkich potraw na jego bazie było prawie nierealne. Na szczęście po latach całkowicie się to zmieniło: przełamać mój opór pomogły mi pewnie zajęcia anatomii w ramach studiów, kiedy to miałem okazję kroić (dosłownie) ludzkie serce. Dbam również o regularny rozwój, dlatego każdego dnia poświęcam przynajmniej 1 godzinę na czytanie.

bilczynski_arykul

Słucham: