Paulina Jamrozik

Ambasador marki
arrow--right Poznaj wszystkich
paulina_jamrozik_2
Paulina_Jamrozk_2
Follow Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik info

  • 00 Wiek: 30
  • 01 Sport: Wake-board, wake surf, yoga
  • 02 Muzyka: Cenię artystów za wartościową twórczość, nie za gatunek muzyki, który wykonują.
  • 03 Film: Diabeł ubiera się u Prady, W pogoni za szczęściem, Vicky Cristina Barcelona
  • 04 Inspiracje: Inspirację znajduję w ludziach i miejscach. Każdy człowiek i każde miejsce ma w sobie coś wyjątkowego.

KARIERA:

Dietetyką zajmuję się od 10 lat. Pierwsze kroki stawiałam na Uniwersytecie Jagiellońskim- Collegium Medicum. Ukończyłam wyższe studia na Uniwersytecie Rolniczym oraz liczne studia podyplomowe i kursy (AWF- żywienie i suplementacja, Dietetyka TCM, Politechnika). Do dziś prowadzę międzynarodowe projekty naukowe, w których jestem dietetykiem.

Występuję w roli eksperta w TVP, Czwórka Polskie Radio, Radio Kraków. Regularnie piszę artykuły eksperckie dla czasopism i portali: Elle, Gazeta Wyborcza Onet, hellozdrowie.pl, Dbam o zdrowie, Skarb, dieta.mp.pl oraz publikacje naukowe.

Tworzę autorskie programy dietetyczne, m.in. „Program 21 dni – zmiana nawyków”. Prowadzę własną Poradnię Dietetyczną MEDIS oraz liczne wykłady: dla mam, piłkarzy, sportowców.

Osiągaj postęp, nie perfekcję!

WYZWANIA:

Największym wyzwaniem jest pokonanie samego siebie.

O SOBIE:

Dietetyką zainteresowałam się nie przez przypadek. Dzięki moim doświadczeniom życiowym stałam się specjalistką w tyciu, chudnięciu oraz poprawie zdrowia. W dzieciństwie byłam klasycznym niejadkiem. Motywacją do zjedzenia łyżki zupy były słowa mamy: „Nie płacz, bo będziesz miała więcej w talerzu do zjedzenia” :). Przytyć się udało, ale jako nastolatka zaczęłam testować różnego rodzaju diety odchudzające, bo przecież szczupła i smukła sylwetka w modzie! Później częste przeziebienia i słaba odporność zmotywowały mnie do zaprzyjaźnienia się z dietetyką w medycynie chińskiej. Nie uwierzycie, ale… od tego momentu nie wiem co to przeziębienie! Dobra dieta na prawdę czyni cuda. A ja jestem tego żywym przykładem!

Filozofia życia? Uwielbiam otaczać się dobrymi i bliskimi ludźmi , celebrować z nimi życie, cieszyć się chwilą i robić to co kocham.  W pogoni za dobrami materialnymi zapominamy o tym, co najważniejsze: byciem tu i teraz, uciechą z małych rzeczy, docenianiem ludzi za to kim dla nas są, nie za to co sobą reprezentują i co posiadają. Przepis na szczęście jest prosty: po prostu żyj i pozwól sobie na szczęście.

Słucham: